Streetview Weg door de jonge boomgaard 3 Kapelle

Weg door de jonge boomgaard 3, 4421 PG Kapelle

200 m² Bouwjaar 1850 8 kamers Label A

Weg door de jonge boomgaard 3 is een woonhuis in Kapelle, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 1680 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1850
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
1680 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Weg door de jonge boomgaard 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weg door de jonge boomgaard 3

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Kapelle

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Kapelle

110 Inwoners
45 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
45 Woningvoorraad
€444.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Wemeldinge
89% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Weg door de jonge boomgaard 3

Vergelijkbare woningen in Kapelle

Veelgestelde vragen over Weg door de jonge boomgaard 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Weg door de jonge boomgaard 3?

De prijsindicatie voor Weg door de jonge boomgaard 3 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Wemeldinge is €444.000. Dat komt neer op circa €2.220 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weg door de jonge boomgaard 3 zich tot de wijk Verspreide huizen Wemeldinge?

Weg door de jonge boomgaard 3 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Verspreide huizen Wemeldinge. De buurt telt 45 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weg door de jonge boomgaard 3?

Weg door de jonge boomgaard 3 is een woonhuis in Verspreide huizen Wemeldinge, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weg door de jonge boomgaard 3 vergeleken met de buurt?

Weg door de jonge boomgaard 3 heeft 200 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 1680 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Verspreide huizen Wemeldinge ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weg door de jonge boomgaard 3 en wat betekent dat?

Weg door de jonge boomgaard 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weg door de jonge boomgaard 3?

Weg door de jonge boomgaard 3 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Wemeldinge?

De wijk Verspreide huizen Wemeldinge in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.