Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 732 m²
Boterbloem 3 is een woonhuis in Kapelle, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en een perceel van 732 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boterbloem 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kapelle is €335.000. Dat komt neer op circa €1.396 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoterbloem 3 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Kapelle. De buurt telt 3.693 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².
Boterbloem 3 is een woonhuis in Kapelle, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Boterbloem 3 heeft 240 m² woonoppervlakte. Het perceel is 732 m². In Kapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kapelle in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 8.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Boterbloem 3 in Kapelle bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Boterbloem 3: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Kapelle: restaurant (0.9 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Boterbloem 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kapelle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2006, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.