Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 292 m²
- Perceeloppervlakte
- 2764 m²
- Inhoud
- 1055 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 7
Smokkelhoekweg 15 is een woonhuis in Kapelle, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 292 m², een perceel van 2764 m² en 10 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Smokkelhoekweg 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kapelle is €335.000. Dat komt neer op circa €1.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSmokkelhoekweg 15 is een woonhuis van 292 m² in de wijk Kapelle. De buurt telt 3.693 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².
Smokkelhoekweg 15 is een woonhuis in Kapelle, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Smokkelhoekweg 15 heeft 292 m² woonoppervlakte en 1055 m³ inhoud. Het perceel is 2764 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Smokkelhoekweg 15 heeft 10 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Kapelle in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 8.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Smokkelhoekweg 15 in Kapelle bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Smokkelhoekweg 15: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Kapelle: restaurant (0.9 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Smokkelhoekweg 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kapelle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2009, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.