Tussenwoning Langegracht 36 Kapelle

Langegracht 36, 4421 EZ Kapelle

124 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Langegracht 36 is een tussenwoning in Kapelle, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 187 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
187 m²
Inhoud
444 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Langegracht 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langegracht 36

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
132.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.7%
CO₂-emissie
32.07 kg/m²

Tuin
Ja (81.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Kapelle

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Kapelle

8925 Inwoners
3625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3693 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Kapelle
76% Koopwoningen
2.290 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langegracht 36

Vergelijkbare woningen in Kapelle

Veelgestelde vragen over Langegracht 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Langegracht 36?

De gemiddelde woningwaarde in Kapelle is €335.000. Dat komt neer op circa €2.702 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langegracht 36 zich tot de wijk Kapelle?

Langegracht 36 is een tussenwoning van 124 m² in de wijk Kapelle. De buurt telt 3.693 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langegracht 36?

Langegracht 36 is een tussenwoning in Kapelle, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Langegracht 36 vergeleken met de buurt?

Langegracht 36 heeft 124 m² woonoppervlakte en 444 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langegracht 36 en wat betekent dat?

Langegracht 36 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langegracht 36?

Langegracht 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 81 m².

Hoe is de woningmarkt in Kapelle?

De wijk Kapelle in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 8.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kapelle?

Vanuit Langegracht 36 in Kapelle bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.