Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 339 m²
Ooststraat 42 is een woonhuis in Kapelle, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 339 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ooststraat 42
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kapelle is €335.000. Dat komt neer op circa €988 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOoststraat 42 is een woonhuis van 339 m² in de wijk Kapelle. De buurt telt 3.693 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².
Ooststraat 42 is een woonhuis in Kapelle, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ooststraat 42 heeft 339 m² woonoppervlakte. In Kapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ooststraat 42 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-11-22. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 130.86 kg/jaar.
De wijk Kapelle in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 8.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Ooststraat 42 in Kapelle bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ooststraat 42: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Kapelle: restaurant (0.9 km), cafe (0.7 km).