Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 28 m²
De Schuur 13 is een appartement in Kapelle, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 28 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Schuur 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
7.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kapelle is €335.000. Dat komt neer op circa €11.964 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Schuur 13 is een appartement van 28 m² in de wijk Kapelle. De buurt telt 3.693 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.290 inwoners per km².
De Schuur 13 is een appartement in Kapelle, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
De Schuur 13 heeft 28 m² woonoppervlakte. In Kapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Schuur 13 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-02-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 2616.82 kg/jaar.
De wijk Kapelle in Kapelle (Zeeland) kenmerkt zich door 8.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit De Schuur 13 in Kapelle bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Schuur 13: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Kapelle: restaurant (0.9 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor De Schuur 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kapelle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.