Streetview Reigerlaan 37 Kamperland

Reigerlaan 37, 4493 SB Kamperland

215 m² Bouwjaar 1990 5 kamers Label A

Reigerlaan 37 is een woonhuis in Kamperland, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 1315 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €567.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
1315 m²
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Reigerlaan 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reigerlaan 37

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Kamperland

Onderwijs

Basisschool

3.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

18 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16.6 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

12.6 km
Cultuur

Bibliotheek

17.8 km
Cultuur

Bioscoop

23.4 km

Buurtinformatie in Kamperland

210 Inwoners
120 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
390 Woningvoorraad
€567.000 Gem. woningwaarde Recreatiegebied Kamperland
75% Koopwoningen
293 Inwoners per km²

Locatie van Reigerlaan 37

Vergelijkbare woningen in Kamperland

Veelgestelde vragen over Reigerlaan 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Reigerlaan 37?

De prijsindicatie voor Reigerlaan 37 ligt rond €1.505.000 tot €1.755.000. De gemiddelde woningwaarde in Recreatiegebied Kamperland is €567.000. Dat komt neer op circa €2.637 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reigerlaan 37 zich tot de wijk Recreatiegebied Kamperland?

Reigerlaan 37 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Recreatiegebied Kamperland. De buurt telt 390 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 293 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reigerlaan 37?

Reigerlaan 37 is een woonhuis in Recreatiegebied Kamperland, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Reigerlaan 37 vergeleken met de buurt?

Reigerlaan 37 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1315 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Recreatiegebied Kamperland ligt de gemiddelde woningwaarde op €567.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reigerlaan 37 en wat betekent dat?

Reigerlaan 37 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Reigerlaan 37?

Reigerlaan 37 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Recreatiegebied Kamperland?

De wijk Recreatiegebied Kamperland in Kamperland (Zeeland) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €567.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Recreatiegebied Kamperland?

Vanuit Reigerlaan 37 in Recreatiegebied Kamperland bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 18 km, snelwegoprit op 3.8 km.