Bungalow, vrijstaande woning Leeuwerikenlaan 14 Kamperland

Leeuwerikenlaan 14, 4493 RK Kamperland

70 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Leeuwerikenlaan 14 is een bungalow, vrijstaande woning in Kamperland, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 607 m² en 5 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
607 m²
Inhoud
291 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Leeuwerikenlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeuwerikenlaan 14

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Kamperland

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

18 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.5 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

11.5 km
Cultuur

Bibliotheek

17.1 km
Cultuur

Bioscoop

20.9 km

Buurtinformatie in Kamperland

260 Inwoners
115 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
160 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Kamperland
75% Koopwoningen
9 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leeuwerikenlaan 14

Vergelijkbare woningen in Kamperland

Veelgestelde vragen over Leeuwerikenlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeuwerikenlaan 14?

De prijsindicatie voor Leeuwerikenlaan 14 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Kamperland is €502.000. Dat komt neer op circa €7.171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeuwerikenlaan 14 zich tot de wijk Verspreide huizen Kamperland?

Leeuwerikenlaan 14 is een bungalow, vrijstaande woning van 70 m² in de wijk Verspreide huizen Kamperland. De buurt telt 160 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeuwerikenlaan 14?

Leeuwerikenlaan 14 is een bungalow, vrijstaande woning in Verspreide huizen Kamperland, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Leeuwerikenlaan 14 vergeleken met de buurt?

Leeuwerikenlaan 14 heeft 70 m² woonoppervlakte en 291 m³ inhoud. Het perceel is 607 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Verspreide huizen Kamperland ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeuwerikenlaan 14 en wat betekent dat?

Leeuwerikenlaan 14 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Leeuwerikenlaan 14?

Leeuwerikenlaan 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Kamperland?

De wijk Verspreide huizen Kamperland in Kamperland (Zeeland) kenmerkt zich door 260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Kamperland?