Eindwoning Doorzwin 5119 Julianadorp

Doorzwin 5119, 1788 SH Julianadorp

98 m² Bouwjaar 1985 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Doorzwin 5119 is een eindwoning in Julianadorp, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 143 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
349 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Doorzwin 5119

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Doorzwin 5119

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Julianadorp

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Julianadorp

1990 Inwoners
890 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
895 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde Doorzwin
78% Koopwoningen
5.458 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Doorzwin 5119

Vergelijkbare woningen in Julianadorp

Veelgestelde vragen over Doorzwin 5119

Wat is de geschatte woningwaarde van Doorzwin 5119?

De prijsindicatie voor Doorzwin 5119 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Doorzwin is €217.000. Dat komt neer op circa €2.214 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doorzwin 5119 zich tot de wijk Doorzwin?

Doorzwin 5119 is een eindwoning van 98 m² in de wijk Doorzwin. De buurt telt 895 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.458 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doorzwin 5119?

Doorzwin 5119 is een eindwoning in Doorzwin, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Doorzwin 5119 vergeleken met de buurt?

Doorzwin 5119 heeft 98 m² woonoppervlakte en 349 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Doorzwin ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Doorzwin 5119 en wat betekent dat?

Doorzwin 5119 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Doorzwin 5119?

Doorzwin 5119 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Doorzwin?

De wijk Doorzwin in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Doorzwin?

Vanuit Doorzwin 5119 in Doorzwin bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 3 km.