Geschakelde woning Vogelzand 4202 B Julianadorp

Vogelzand 4202 B, 1788 MK Julianadorp

160 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Vogelzand 4202 B is een geschakelde woning in Julianadorp, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 481 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
481 m²
Inhoud
637 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vogelzand 4202 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vogelzand 4202 B

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (200.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Julianadorp

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Julianadorp

1075 Inwoners
470 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
464 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Vogelzand
98% Koopwoningen
3.084 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vogelzand 4202 B

Vergelijkbare woningen in Julianadorp

Veelgestelde vragen over Vogelzand 4202 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Vogelzand 4202 B?

De prijsindicatie voor Vogelzand 4202 B ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelzand is €374.000. Dat komt neer op circa €2.338 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vogelzand 4202 B zich tot de wijk Vogelzand?

Vogelzand 4202 B is een geschakelde woning van 160 m² in de wijk Vogelzand. De buurt telt 464 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.084 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vogelzand 4202 B?

Vogelzand 4202 B is een geschakelde woning in Vogelzand, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vogelzand 4202 B vergeleken met de buurt?

Vogelzand 4202 B heeft 160 m² woonoppervlakte en 637 m³ inhoud. Het perceel is 481 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Vogelzand ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vogelzand 4202 B en wat betekent dat?

Vogelzand 4202 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Vogelzand 4202 B?

Vogelzand 4202 B heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 200 m².

Hoe is de woningmarkt in Vogelzand?

De wijk Vogelzand in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelzand?

Vanuit Vogelzand 4202 B in Vogelzand bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 3 km.