Vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) Langevliet 34 Julianadorp

Langevliet 34, 1787 BD Julianadorp

76 m² Bouwjaar 1931 5 kamers 2 slaapkamers Label F

Langevliet 34 is een vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) in Julianadorp, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 265 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
265 m²
Inhoud
282 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€185.000 tot €210.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Langevliet 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langevliet 34

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
283.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
373.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.47 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Julianadorp

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Julianadorp

610 Inwoners
255 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
289 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde Julianadorp-West
74% Koopwoningen
270 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langevliet 34

Vergelijkbare woningen in Julianadorp

Veelgestelde vragen over Langevliet 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Langevliet 34?

De prijsindicatie voor Langevliet 34 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Julianadorp-West is €305.000. Dat komt neer op circa €4.013 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langevliet 34 zich tot de wijk Julianadorp-West?

Langevliet 34 is een vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) van 76 m² in de wijk Julianadorp-West. De buurt telt 289 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 270 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langevliet 34?

Langevliet 34 is een vrijstaande woning (bedrijfs- of dienstwoning) in Julianadorp-West, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Langevliet 34 vergeleken met de buurt?

Langevliet 34 heeft 76 m² woonoppervlakte en 282 m³ inhoud. Het perceel is 265 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Julianadorp-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langevliet 34 en wat betekent dat?

Langevliet 34 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-02-01. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langevliet 34?

Langevliet 34 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Julianadorp-West?

De wijk Julianadorp-West in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Julianadorp-West?