Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 210 m²
Prins Frisostraat 3 is een woning in Julianadorp, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prins Frisostraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
6 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
8.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
8.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Julianadorp-Oost is €318.000. Dat komt neer op circa €1.514 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrins Frisostraat 3 is een woning van 210 m² in de wijk Julianadorp-Oost. De buurt telt 699 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.853 inwoners per km².
Prins Frisostraat 3 is een woning in Julianadorp-Oost, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Prins Frisostraat 3 heeft 210 m² woonoppervlakte. In Julianadorp-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Julianadorp-Oost in Julianadorp (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Prins Frisostraat 3 in Julianadorp-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prins Frisostraat 3: ziekenhuis op 8.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Julianadorp-Oost: restaurant (0.7 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Prins Frisostraat 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Julianadorp-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2021, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.