Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- 750 m²
- Inhoud
- 235 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Isabellaweg 14 is een woonhuis in IJzendijke, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m², een perceel van 750 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Isabellaweg 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.4 kmSupermarkt
3.4 kmHuisarts
3.5 kmTreinstation
39 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
3.4 kmMiddelbare school
12.2 kmApotheek
6 kmZiekenhuis
12.4 kmRestaurant
3 kmCafé
3.6 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
17.4 kmDe prijsindicatie voor Isabellaweg 14 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen IJzendijke is €402.000. Dat komt neer op circa €7.309 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIsabellaweg 14 is een woonhuis van 55 m² in de wijk Verspreide huizen IJzendijke. De buurt telt 281 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².
Isabellaweg 14 is een woonhuis in Verspreide huizen IJzendijke, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Isabellaweg 14 heeft 55 m² woonoppervlakte en 235 m³ inhoud. Het perceel is 750 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Verspreide huizen IJzendijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Isabellaweg 14 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Isabellaweg 14 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen IJzendijke in IJzendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Isabellaweg 14 in Verspreide huizen IJzendijke bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 39 km, snelwegoprit op 2.5 km.