Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 360 m²
- Perceeloppervlakte
- 821 m²
- Inhoud
- 1080 m³
- Kamers
- 15
- Slaapkamers
- 11
Watervlietseweg 42 is een woonhuis in IJzendijke, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 360 m², een perceel van 821 m² en 15 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Watervlietseweg 42
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.4 kmSupermarkt
3.4 kmHuisarts
3.5 kmTreinstation
39 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
3.4 kmMiddelbare school
12.2 kmApotheek
6 kmZiekenhuis
12.4 kmRestaurant
3 kmCafé
3.6 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
17.4 kmDe prijsindicatie voor Watervlietseweg 42 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen IJzendijke is €402.000. Dat komt neer op circa €1.117 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWatervlietseweg 42 is een woonhuis van 360 m² in de wijk Verspreide huizen IJzendijke. De buurt telt 281 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².
Watervlietseweg 42 is een woonhuis in Verspreide huizen IJzendijke, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Watervlietseweg 42 heeft 360 m² woonoppervlakte en 1080 m³ inhoud. Het perceel is 821 m². Met 15 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Verspreide huizen IJzendijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Watervlietseweg 42 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-10. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Watervlietseweg 42 heeft 15 kamers waarvan 11 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen IJzendijke in IJzendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Watervlietseweg 42 in Verspreide huizen IJzendijke bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 39 km, snelwegoprit op 2.5 km.