Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 1029 m²
Zachariasweg 3 is een woonhuis in IJzendijke, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 1029 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zachariasweg 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.4 kmSupermarkt
3.4 kmHuisarts
3.5 kmTreinstation
39 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
3.4 kmMiddelbare school
12.2 kmApotheek
6 kmZiekenhuis
12.4 kmRestaurant
3 kmCafé
3.6 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
17.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen IJzendijke is €402.000. Dat komt neer op circa €391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZachariasweg 3 is een woonhuis van 1029 m² in de wijk Verspreide huizen IJzendijke. De buurt telt 281 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².
Zachariasweg 3 is een woonhuis in Verspreide huizen IJzendijke, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Zachariasweg 3 heeft 1029 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen IJzendijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zachariasweg 3 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-05-30. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen IJzendijke in IJzendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Zachariasweg 3 in Verspreide huizen IJzendijke bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.4 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 39 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zachariasweg 3: ziekenhuis op 12.4 km, apotheek op 6 km, kinderdagverblijf op 3.4 km, middelbare school op 12.2 km.