Vrijstaande woning Smokkelweg 1 IJzendijke

Smokkelweg 1, 4515 LL IJzendijke

283 m² Bouwjaar 1970 8 kamers 6 slaapkamers Label B

Smokkelweg 1 is een vrijstaande woning in IJzendijke, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 283 m², een perceel van 8480 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
283 m²
Perceeloppervlakte
8480 m²
Inhoud
1064 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€790.000 tot €890.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Smokkelweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Smokkelweg 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
147.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.9%
CO₂-emissie
33.39 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en voorzetramen

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in IJzendijke

Onderwijs

Basisschool

3.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

39 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

12.2 km
Gezondheid

Apotheek

6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.4 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

17.4 km

Buurtinformatie in IJzendijke

600 Inwoners
250 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
281 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen IJzendijke
91% Koopwoningen
13 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Smokkelweg 1

Vergelijkbare woningen in IJzendijke

Veelgestelde vragen over Smokkelweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Smokkelweg 1?

De prijsindicatie voor Smokkelweg 1 ligt rond €790.000 tot €890.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen IJzendijke is €402.000. Dat komt neer op circa €1.420 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smokkelweg 1 zich tot de wijk Verspreide huizen IJzendijke?

Smokkelweg 1 is een vrijstaande woning van 283 m² in de wijk Verspreide huizen IJzendijke. De buurt telt 281 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smokkelweg 1?

Smokkelweg 1 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen IJzendijke, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Smokkelweg 1 vergeleken met de buurt?

Smokkelweg 1 heeft 283 m² woonoppervlakte en 1064 m³ inhoud. Het perceel is 8480 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Verspreide huizen IJzendijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Smokkelweg 1 en wat betekent dat?

Smokkelweg 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-10-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Smokkelweg 1?

Smokkelweg 1 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen IJzendijke?

De wijk Verspreide huizen IJzendijke in IJzendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen IJzendijke?