Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1908
- Woonoppervlakte
- 247 m²
- Perceeloppervlakte
- 500 m²
Koninginnestraat 36 is een woonhuis in IJzendijke, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m² en een perceel van 500 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koninginnestraat 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
39.2 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
11.1 kmApotheek
6 kmZiekenhuis
11.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
18.1 kmDe prijsindicatie voor Koninginnestraat 36 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in IJzendijke is €260.000. Dat komt neer op circa €1.053 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoninginnestraat 36 is een woonhuis van 247 m² in de wijk IJzendijke. De buurt telt 987 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.329 inwoners per km².
Koninginnestraat 36 is een woonhuis in IJzendijke, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koninginnestraat 36 heeft 247 m² woonoppervlakte. Het perceel is 500 m². In IJzendijke ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koninginnestraat 36 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-27. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk IJzendijke in IJzendijke (Zeeland) kenmerkt zich door 1.870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Koninginnestraat 36 in IJzendijke bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 39.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koninginnestraat 36: ziekenhuis op 11.5 km, apotheek op 6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 11.1 km.