Streetview Maria Montessoristraat 1 IJsselstein

Maria Montessoristraat 1, 3401 WK IJsselstein

186 m² Bouwjaar 2004 Label APLUS

Maria Montessoristraat 1 is een woonhuis in IJsselstein, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 485 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €561.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
485 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Maria Montessoristraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maria Montessoristraat 1

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in IJsselstein

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

11 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in IJsselstein

805 Inwoners
305 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
301 Woningvoorraad
€561.000 Gem. woningwaarde Panoven
96% Koopwoningen
3.232 Inwoners per km²

Locatie van Maria Montessoristraat 1

Vergelijkbare woningen in IJsselstein

Veelgestelde vragen over Maria Montessoristraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Maria Montessoristraat 1?

De gemiddelde woningwaarde in Panoven is €561.000. Dat komt neer op circa €3.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maria Montessoristraat 1 zich tot de wijk Panoven?

Maria Montessoristraat 1 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Panoven. De buurt telt 301 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.232 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maria Montessoristraat 1?

Maria Montessoristraat 1 is een woonhuis in Panoven, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Maria Montessoristraat 1 vergeleken met de buurt?

Maria Montessoristraat 1 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 485 m². In Panoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €561.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maria Montessoristraat 1 en wat betekent dat?

Maria Montessoristraat 1 heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Panoven?

De wijk Panoven in IJsselstein (Utrecht) kenmerkt zich door 805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €561.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Panoven?

Vanuit Maria Montessoristraat 1 in Panoven bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 11 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Panoven?

Zorg en onderwijs in de buurt van Maria Montessoristraat 1: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.3 km.