Benedenwoning Koningin Wilhelminakade 229 IJmuiden

Koningin Wilhelminakade 229, 1975 GL IJmuiden

82 m² Bouwjaar 1912 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Koningin Wilhelminakade 229 is een benedenwoning in IJmuiden, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminakade 229

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Wilhelminakade 229

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in IJmuiden

2765 Inwoners
1465 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1572 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Oud-IJmuiden
29% Koopwoningen
2.540 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningin Wilhelminakade 229

Vergelijkbare woningen in IJmuiden

Veelgestelde vragen over Koningin Wilhelminakade 229

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Wilhelminakade 229?

De prijsindicatie voor Koningin Wilhelminakade 229 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-IJmuiden is €261.000. Dat komt neer op circa €3.183 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Wilhelminakade 229 zich tot de wijk Oud-IJmuiden?

Koningin Wilhelminakade 229 is een benedenwoning van 82 m² in de wijk Oud-IJmuiden. De buurt telt 1.572 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.540 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Wilhelminakade 229?

Koningin Wilhelminakade 229 is een benedenwoning in Oud-IJmuiden, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningin Wilhelminakade 229 vergeleken met de buurt?

Koningin Wilhelminakade 229 heeft 82 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Oud-IJmuiden ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Wilhelminakade 229 en wat betekent dat?

Koningin Wilhelminakade 229 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Koningin Wilhelminakade 229?

Koningin Wilhelminakade 229 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Oud-IJmuiden?

De wijk Oud-IJmuiden in IJmuiden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-IJmuiden?

Vanuit Koningin Wilhelminakade 229 in Oud-IJmuiden bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.