Streetview Koningin Wilhelminakade 133 IJmuiden

Koningin Wilhelminakade 133, 1975 GJ IJmuiden

29 m² Bouwjaar 1984 Label C

Koningin Wilhelminakade 133 is een appartement in IJmuiden, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 29 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
29 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminakade 133

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Wilhelminakade 133

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
109.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
237.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in IJmuiden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in IJmuiden

2765 Inwoners
1465 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1572 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Oud-IJmuiden
29% Koopwoningen
2.540 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Wilhelminakade 133

Vergelijkbare woningen in IJmuiden

Veelgestelde vragen over Koningin Wilhelminakade 133

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Wilhelminakade 133?

De gemiddelde woningwaarde in Oud-IJmuiden is €261.000. Dat komt neer op circa €9.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Wilhelminakade 133 zich tot de wijk Oud-IJmuiden?

Koningin Wilhelminakade 133 is een appartement van 29 m² in de wijk Oud-IJmuiden. De buurt telt 1.572 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.540 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Wilhelminakade 133?

Koningin Wilhelminakade 133 is een appartement in Oud-IJmuiden, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Koningin Wilhelminakade 133 vergeleken met de buurt?

Koningin Wilhelminakade 133 heeft 29 m² woonoppervlakte. In Oud-IJmuiden ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Wilhelminakade 133 en wat betekent dat?

Koningin Wilhelminakade 133 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.04 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oud-IJmuiden?

De wijk Oud-IJmuiden in IJmuiden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-IJmuiden?

Vanuit Koningin Wilhelminakade 133 in Oud-IJmuiden bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oud-IJmuiden?