Eengezinswoning, tussenwoning Wijk aan Zeeërweg 174 IJmuiden

Wijk aan Zeeërweg 174, 1972 NW IJmuiden

126 m² Bouwjaar 1928 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Wijk aan Zeeërweg 174 is een eengezinswoning, tussenwoning in IJmuiden, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 129 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
129 m²
Inhoud
434 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
In centrum, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Wijk aan Zeeërweg 174

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wijk aan Zeeërweg 174

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
202.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
259.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.6%
CO₂-emissie
46.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in IJmuiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in IJmuiden

1560 Inwoners
715 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
729 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
71% Koopwoningen
7.575 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wijk aan Zeeërweg 174

Vergelijkbare woningen in IJmuiden

Veelgestelde vragen over Wijk aan Zeeërweg 174

Wat is de geschatte woningwaarde van Wijk aan Zeeërweg 174?

De prijsindicatie voor Wijk aan Zeeërweg 174 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €304.000. Dat komt neer op circa €2.413 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wijk aan Zeeërweg 174 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Wijk aan Zeeërweg 174 is een eengezinswoning, tussenwoning van 126 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 729 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.575 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wijk aan Zeeërweg 174?

Wijk aan Zeeërweg 174 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wijk aan Zeeërweg 174 vergeleken met de buurt?

Wijk aan Zeeërweg 174 heeft 126 m² woonoppervlakte en 434 m³ inhoud. Het perceel is 129 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wijk aan Zeeërweg 174 en wat betekent dat?

Wijk aan Zeeërweg 174 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-08-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wijk aan Zeeërweg 174?

Wijk aan Zeeërweg 174 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in IJmuiden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?