Streetview Wielewaallaan 11 Hurwenen

Wielewaallaan 11, 5327 AN Hurwenen

102 m² Bouwjaar 1986 Label B

Wielewaallaan 11 is een woonhuis in Hurwenen, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
102 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wielewaallaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wielewaallaan 11

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.21
CO₂-emissie
4740.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hurwenen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

5.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

6.2 km
Cultuur

Bioscoop

17.2 km

Buurtinformatie in Hurwenen

660 Inwoners
265 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
266 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Hurwenen
82% Koopwoningen
929 Inwoners per km²

Locatie van Wielewaallaan 11

Vergelijkbare woningen in Hurwenen

Veelgestelde vragen over Wielewaallaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Wielewaallaan 11?

De gemiddelde woningwaarde in Hurwenen is €441.000. Dat komt neer op circa €4.324 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wielewaallaan 11 zich tot de wijk Hurwenen?

Wielewaallaan 11 is een woonhuis van 102 m² in de wijk Hurwenen. De buurt telt 266 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 929 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wielewaallaan 11?

Wielewaallaan 11 is een woonhuis in Hurwenen, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wielewaallaan 11 vergeleken met de buurt?

Wielewaallaan 11 heeft 102 m² woonoppervlakte. In Hurwenen ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wielewaallaan 11 en wat betekent dat?

Wielewaallaan 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-08-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 4740.09 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hurwenen?

De wijk Hurwenen in Hurwenen (Gelderland) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hurwenen?

Vanuit Wielewaallaan 11 in Hurwenen bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hurwenen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wielewaallaan 11: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 5.8 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 5 km.