Streetview Livingstonestraat 124 Hulst

Livingstonestraat 124, 4562 BC Hulst

160 m² Bouwjaar 2007 6 kamers Label A

Livingstonestraat 124 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 293 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €455.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
293 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Livingstonestraat 124

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Livingstonestraat 124

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Hulst

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

50 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Hulst

1095 Inwoners
415 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
401 Woningvoorraad
€455.000 Gem. woningwaarde Groote Kreek
88% Koopwoningen
3.072 Inwoners per km²

Locatie van Livingstonestraat 124

Vergelijkbare woningen in Hulst

Veelgestelde vragen over Livingstonestraat 124

Wat is de geschatte woningwaarde van Livingstonestraat 124?

De prijsindicatie voor Livingstonestraat 124 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Groote Kreek is €455.000. Dat komt neer op circa €2.844 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Livingstonestraat 124 zich tot de wijk Groote Kreek?

Livingstonestraat 124 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Groote Kreek. De buurt telt 401 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.072 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Livingstonestraat 124?

Livingstonestraat 124 is een woonhuis in Groote Kreek, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Livingstonestraat 124 vergeleken met de buurt?

Livingstonestraat 124 heeft 160 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 293 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Groote Kreek ligt de gemiddelde woningwaarde op €455.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Livingstonestraat 124 en wat betekent dat?

Livingstonestraat 124 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Livingstonestraat 124?

Livingstonestraat 124 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Groote Kreek?

De wijk Groote Kreek in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €455.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groote Kreek?

Vanuit Livingstonestraat 124 in Groote Kreek bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 50 km, snelwegoprit op 2 km.