Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 246 m²
- Inhoud
- 693 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Zoutestraat 114 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 246 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zoutestraat 114
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
48.8 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.2 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.4 kmDe prijsindicatie voor Zoutestraat 114 ligt rond €90.000 tot €115.000. De gemiddelde woningwaarde in Carmel is €207.000. Dat komt neer op circa €1.270 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZoutestraat 114 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Carmel. De buurt telt 643 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.851 inwoners per km².
Zoutestraat 114 is een woonhuis in Carmel, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zoutestraat 114 heeft 163 m² woonoppervlakte en 693 m³ inhoud. Het perceel is 246 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Carmel ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zoutestraat 114 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-06-01. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Zoutestraat 114 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Carmel in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Zoutestraat 114 in Carmel bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 48.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zoutestraat 114: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.2 km.