Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 304 m²
Kamillestraat 11 is een woning in Hulst. De woning heeft een woonoppervlakte van 304 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kamillestraat 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1 kmTreinstation
48.9 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Linie is €265.000. Dat komt neer op circa €872 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKamillestraat 11 is een woning van 304 m² in de wijk Linie. De buurt telt 767 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.473 inwoners per km².
Kamillestraat 11 heeft 304 m² woonoppervlakte. In Linie ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Linie in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 1.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Kamillestraat 11 in Linie bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 48.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kamillestraat 11: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Linie: restaurant (1.5 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Kamillestraat 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Linie. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen