Streetview Zoutestraat 176 C Hulst

Zoutestraat 176 C, 4561 TC Hulst

185 m² Bouwjaar 2004

Zoutestraat 176 C is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m² en een perceel van 970 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
970 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zoutestraat 176 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hulst

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

48.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hulst

1620 Inwoners
750 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
767 Woningvoorraad
€265.000 Gem. woningwaarde Linie
59% Koopwoningen
2.473 Inwoners per km²

Locatie van Zoutestraat 176 C

Vergelijkbare woningen in Hulst

Veelgestelde vragen over Zoutestraat 176 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Zoutestraat 176 C?

De gemiddelde woningwaarde in Linie is €265.000. Dat komt neer op circa €1.432 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zoutestraat 176 C zich tot de wijk Linie?

Zoutestraat 176 C is een woonhuis van 185 m² in de wijk Linie. De buurt telt 767 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.473 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zoutestraat 176 C?

Zoutestraat 176 C is een woonhuis in Linie, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zoutestraat 176 C vergeleken met de buurt?

Zoutestraat 176 C heeft 185 m² woonoppervlakte. Het perceel is 970 m². In Linie ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Linie?

De wijk Linie in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 1.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Linie?

Vanuit Zoutestraat 176 C in Linie bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 48.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Linie?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zoutestraat 176 C: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Linie?

Recreatie nabij Linie: restaurant (1.5 km), cafe (1.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Zoutestraat 176 C?

Een woningrapport voor Zoutestraat 176 C bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Linie. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2004, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.