Streetview Patrijzendijk 16 Hulst

Patrijzendijk 16, 4561 RV Hulst

275 m² Bouwjaar 1920 Label C

Patrijzendijk 16 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m² en een perceel van 520 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
275 m²
Perceeloppervlakte
520 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Patrijzendijk 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Patrijzendijk 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hulst

Onderwijs

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.6 km
Vervoer

Treinstation

46.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Hulst

490 Inwoners
220 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
228 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Hulst
89% Koopwoningen
18 Inwoners per km²

Locatie van Patrijzendijk 16

Vergelijkbare woningen in Hulst

Veelgestelde vragen over Patrijzendijk 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Patrijzendijk 16?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Hulst is €402.000. Dat komt neer op circa €1.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Patrijzendijk 16 zich tot de wijk Buitengebied Hulst?

Patrijzendijk 16 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Buitengebied Hulst. De buurt telt 228 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Patrijzendijk 16?

Patrijzendijk 16 is een woonhuis in Buitengebied Hulst, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Patrijzendijk 16 vergeleken met de buurt?

Patrijzendijk 16 heeft 275 m² woonoppervlakte. Het perceel is 520 m². In Buitengebied Hulst ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Patrijzendijk 16 en wat betekent dat?

Patrijzendijk 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.79 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Hulst?

De wijk Buitengebied Hulst in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Hulst?

Vanuit Patrijzendijk 16 in Buitengebied Hulst bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 3.6 km, treinstation op 46.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Hulst?