Streetview Guido Gezellelaan 7 Hulst

Guido Gezellelaan 7, 4561 NS Hulst

177 m² Bouwjaar 1968

Guido Gezellelaan 7 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 817 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
817 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Guido Gezellelaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hulst

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

48 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hulst

805 Inwoners
370 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
373 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Nassau
97% Koopwoningen
1.482 Inwoners per km²

Locatie van Guido Gezellelaan 7

Vergelijkbare woningen in Hulst

Veelgestelde vragen over Guido Gezellelaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Guido Gezellelaan 7?

De gemiddelde woningwaarde in Nassau is €412.000. Dat komt neer op circa €2.328 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Guido Gezellelaan 7 zich tot de wijk Nassau?

Guido Gezellelaan 7 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Nassau. De buurt telt 373 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Guido Gezellelaan 7?

Guido Gezellelaan 7 is een woonhuis in Nassau, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Guido Gezellelaan 7 vergeleken met de buurt?

Guido Gezellelaan 7 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 817 m². In Nassau ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nassau?

De wijk Nassau in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassau?

Vanuit Guido Gezellelaan 7 in Nassau bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 48 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nassau?

Zorg en onderwijs in de buurt van Guido Gezellelaan 7: ziekenhuis op 0.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nassau?

Recreatie nabij Nassau: restaurant (0.7 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Guido Gezellelaan 7?

Een woningrapport voor Guido Gezellelaan 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nassau. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1968, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.