Streetview Tivoliweg 130 Hulst

Tivoliweg 130, 4561 HN Hulst

180 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Tivoliweg 130 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 685 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
685 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tivoliweg 130

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tivoliweg 130

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.97
CO₂-emissie
10481.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hulst

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

48.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Hulst

1190 Inwoners
525 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
530 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Puienput
93% Koopwoningen
3.296 Inwoners per km²

Locatie van Tivoliweg 130

Vergelijkbare woningen in Hulst

Veelgestelde vragen over Tivoliweg 130

Wat is de geschatte woningwaarde van Tivoliweg 130?

De prijsindicatie voor Tivoliweg 130 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Puienput is €303.000. Dat komt neer op circa €1.683 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tivoliweg 130 zich tot de wijk Puienput?

Tivoliweg 130 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Puienput. De buurt telt 530 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.296 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tivoliweg 130?

Tivoliweg 130 is een woonhuis in Puienput, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tivoliweg 130 vergeleken met de buurt?

Tivoliweg 130 heeft 180 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 685 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Puienput ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tivoliweg 130 en wat betekent dat?

Tivoliweg 130 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-12-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 10481.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tivoliweg 130?

Tivoliweg 130 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Puienput?

De wijk Puienput in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Puienput?

Vanuit Tivoliweg 130 in Puienput bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 48.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.