Streetview Zoutziedersstraat 14 Hulst

Zoutziedersstraat 14, 4561 HD Hulst

436 m² Bouwjaar 1976 9 kamers Label E

Zoutziedersstraat 14 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 436 m², een perceel van 1354 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
436 m²
Perceeloppervlakte
1354 m²
Inhoud
1100 m³
Kamers
9

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zoutziedersstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zoutziedersstraat 14

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Hulst

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

48 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hulst

805 Inwoners
370 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
373 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Nassau
97% Koopwoningen
1.482 Inwoners per km²

Locatie van Zoutziedersstraat 14

Vergelijkbare woningen in Hulst

Veelgestelde vragen over Zoutziedersstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Zoutziedersstraat 14?

De prijsindicatie voor Zoutziedersstraat 14 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassau is €412.000. Dat komt neer op circa €945 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zoutziedersstraat 14 zich tot de wijk Nassau?

Zoutziedersstraat 14 is een woonhuis van 436 m² in de wijk Nassau. De buurt telt 373 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zoutziedersstraat 14?

Zoutziedersstraat 14 is een woonhuis in Nassau, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zoutziedersstraat 14 vergeleken met de buurt?

Zoutziedersstraat 14 heeft 436 m² woonoppervlakte en 1100 m³ inhoud. Het perceel is 1354 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Nassau ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zoutziedersstraat 14 en wat betekent dat?

Zoutziedersstraat 14 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Zoutziedersstraat 14?

Zoutziedersstraat 14 heeft 9 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Nassau?

De wijk Nassau in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassau?

Vanuit Zoutziedersstraat 14 in Nassau bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 48 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nassau?