Streetview Zoutziedersstraat 11 Hulst

Zoutziedersstraat 11, 4561 HD Hulst

233 m² Bouwjaar 1978

Zoutziedersstraat 11 is een woonhuis in Hulst, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m² en een perceel van 1089 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
233 m²
Perceeloppervlakte
1089 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zoutziedersstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hulst

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

48 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hulst

805 Inwoners
370 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
373 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Nassau
97% Koopwoningen
1.482 Inwoners per km²

Locatie van Zoutziedersstraat 11

Vergelijkbare woningen in Hulst

Veelgestelde vragen over Zoutziedersstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Zoutziedersstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Nassau is €412.000. Dat komt neer op circa €1.768 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zoutziedersstraat 11 zich tot de wijk Nassau?

Zoutziedersstraat 11 is een woonhuis van 233 m² in de wijk Nassau. De buurt telt 373 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.482 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zoutziedersstraat 11?

Zoutziedersstraat 11 is een woonhuis in Nassau, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zoutziedersstraat 11 vergeleken met de buurt?

Zoutziedersstraat 11 heeft 233 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1089 m². In Nassau ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nassau?

De wijk Nassau in Hulst (Zeeland) kenmerkt zich door 805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassau?

Vanuit Zoutziedersstraat 11 in Nassau bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 48 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nassau?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zoutziedersstraat 11: ziekenhuis op 0.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nassau?

Recreatie nabij Nassau: restaurant (0.7 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Zoutziedersstraat 11?

Een woningrapport voor Zoutziedersstraat 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nassau. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.