Streetview Nieuwenhuysstraat 16 Hulsberg

Nieuwenhuysstraat 16, 6336 XW Hulsberg

213 m² Bouwjaar 1991 Label A

Nieuwenhuysstraat 16 is een woonhuis in Hulsberg, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m² en een perceel van 510 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
510 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nieuwenhuysstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwenhuysstraat 16

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hulsberg

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.3 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.1 km

Buurtinformatie in Hulsberg

270 Inwoners
110 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
120 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Aalbeek
84% Koopwoningen
174 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwenhuysstraat 16

Vergelijkbare woningen in Hulsberg

Veelgestelde vragen over Nieuwenhuysstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwenhuysstraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Aalbeek is €412.000. Dat komt neer op circa €1.934 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwenhuysstraat 16 zich tot de wijk Aalbeek?

Nieuwenhuysstraat 16 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Aalbeek. De buurt telt 120 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 174 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwenhuysstraat 16?

Nieuwenhuysstraat 16 is een woonhuis in Aalbeek, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nieuwenhuysstraat 16 vergeleken met de buurt?

Nieuwenhuysstraat 16 heeft 213 m² woonoppervlakte. Het perceel is 510 m². In Aalbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwenhuysstraat 16 en wat betekent dat?

Nieuwenhuysstraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Aalbeek?

De wijk Aalbeek in Hulsberg (Limburg) kenmerkt zich door 270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalbeek?

Vanuit Nieuwenhuysstraat 16 in Aalbeek bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 0.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Aalbeek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwenhuysstraat 16: ziekenhuis op 11.3 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 7.5 km.