Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 267 m²
- Perceeloppervlakte
- 957 m²
Belle van Zuylenhof 7 is een woonhuis in Huizen, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 267 m² en een perceel van 957 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €529.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Belle van Zuylenhof 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
10 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
7.9 kmRestaurant
1.2 kmCafé
6.9 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Filosofenbuurt is €529.000. Dat komt neer op circa €1.981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBelle van Zuylenhof 7 is een woonhuis van 267 m² in de wijk Filosofenbuurt. De buurt telt 855 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.266 inwoners per km².
Belle van Zuylenhof 7 is een woonhuis in Filosofenbuurt, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Belle van Zuylenhof 7 heeft 267 m² woonoppervlakte. Het perceel is 957 m². In Filosofenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €529.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Belle van Zuylenhof 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Filosofenbuurt in Huizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €529.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Belle van Zuylenhof 7 in Filosofenbuurt bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 10 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Belle van Zuylenhof 7: ziekenhuis op 7.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.