Hoekwoning Koelhuisstraat 15 Huissen

Koelhuisstraat 15, 6851 NB Huissen

104 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Koelhuisstraat 15 is een hoekwoning in Huissen, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 284 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
284 m²
Inhoud
439 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Daktype
Dwarskap bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Koelhuisstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koelhuisstraat 15

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (136.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Huissen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

8 km

Buurtinformatie in Huissen

1740 Inwoners
780 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
804 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde De Laak-Binnenveld
66% Koopwoningen
5.725 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koelhuisstraat 15

Vergelijkbare woningen in Huissen

Veelgestelde vragen over Koelhuisstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Koelhuisstraat 15?

De prijsindicatie voor Koelhuisstraat 15 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in De Laak-Binnenveld is €358.000. Dat komt neer op circa €3.442 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koelhuisstraat 15 zich tot de wijk De Laak-Binnenveld?

Koelhuisstraat 15 is een hoekwoning van 104 m² in de wijk De Laak-Binnenveld. De buurt telt 804 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.725 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koelhuisstraat 15?

Koelhuisstraat 15 is een hoekwoning in De Laak-Binnenveld, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Koelhuisstraat 15 vergeleken met de buurt?

Koelhuisstraat 15 heeft 104 m² woonoppervlakte en 439 m³ inhoud. Het perceel is 284 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In De Laak-Binnenveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koelhuisstraat 15 en wat betekent dat?

Koelhuisstraat 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koelhuisstraat 15?

Koelhuisstraat 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 136 m².

Hoe is de woningmarkt in De Laak-Binnenveld?

De wijk De Laak-Binnenveld in Huissen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Laak-Binnenveld?

Vanuit Koelhuisstraat 15 in De Laak-Binnenveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.