2-onder-1-kapwoning Koningin Julianastraat 19 Houten

Koningin Julianastraat 19, 3991 DJ Houten

131 m² Bouwjaar 1887 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Koningin Julianastraat 19 is een 2-onder-1-kapwoning in Houten, gebouwd in 1887. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1887
Woonoppervlakte
131 m²
Inhoud
398 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€760.000 tot €860.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianastraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Julianastraat 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
170.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.8%
CO₂-emissie
33.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Houten

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Houten

2050 Inwoners
895 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
905 Woningvoorraad
€548.000 Gem. woningwaarde Oude Dorp
74% Koopwoningen
4.769 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningin Julianastraat 19

Vergelijkbare woningen in Houten

Veelgestelde vragen over Koningin Julianastraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Julianastraat 19?

De prijsindicatie voor Koningin Julianastraat 19 ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Dorp is €548.000. Dat komt neer op circa €4.183 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Julianastraat 19 zich tot de wijk Oude Dorp?

Koningin Julianastraat 19 is een 2-onder-1-kapwoning van 131 m² in de wijk Oude Dorp. De buurt telt 905 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.769 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Julianastraat 19?

Koningin Julianastraat 19 is een 2-onder-1-kapwoning in Oude Dorp, gebouwd in 1887 (139 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningin Julianastraat 19 vergeleken met de buurt?

Koningin Julianastraat 19 heeft 131 m² woonoppervlakte en 398 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Oude Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Julianastraat 19 en wat betekent dat?

Koningin Julianastraat 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 33.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Julianastraat 19?

Koningin Julianastraat 19 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oude Dorp?

De wijk Oude Dorp in Houten (Utrecht) kenmerkt zich door 2.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Dorp?