Eengezinswoning, hoekwoning Burgemeester Hoogenboomlaan 44 Hoogwoud

Burgemeester Hoogenboomlaan 44, 1718 BJ Hoogwoud

62 m² Bouwjaar 1935 3 kamers 1 slaapkamers Label C

Burgemeester Hoogenboomlaan 44 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hoogwoud, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m², een perceel van 55 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
62 m²
Perceeloppervlakte
55 m²
Inhoud
170 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Hoogenboomlaan 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Hoogenboomlaan 44

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
124.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
208.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.19 kg/m²

Tuin
Ja (10.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

3.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Hoogwoud

455 Inwoners
195 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
198 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Hoogwoud Centrum
79% Koopwoningen
3.639 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Hoogenboomlaan 44

Vergelijkbare woningen in Hoogwoud

Veelgestelde vragen over Burgemeester Hoogenboomlaan 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Hoogenboomlaan 44?

De prijsindicatie voor Burgemeester Hoogenboomlaan 44 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogwoud Centrum is €338.000. Dat komt neer op circa €5.452 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Hoogenboomlaan 44 zich tot de wijk Hoogwoud Centrum?

Burgemeester Hoogenboomlaan 44 is een eengezinswoning, hoekwoning van 62 m² in de wijk Hoogwoud Centrum. De buurt telt 198 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.639 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Hoogenboomlaan 44?

Burgemeester Hoogenboomlaan 44 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hoogwoud Centrum, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Hoogenboomlaan 44 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Hoogenboomlaan 44 heeft 62 m² woonoppervlakte en 170 m³ inhoud. Het perceel is 55 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Hoogwoud Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Hoogenboomlaan 44 en wat betekent dat?

Burgemeester Hoogenboomlaan 44 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Hoogenboomlaan 44?

Burgemeester Hoogenboomlaan 44 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 10 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoogwoud Centrum?

De wijk Hoogwoud Centrum in Hoogwoud (Noord-Holland) kenmerkt zich door 455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.