Tussenwoning Fideliolaan 25 Hoogvliet Rotterdam

Fideliolaan 25, 3194 VA Hoogvliet Rotterdam

71 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Fideliolaan 25 is een tussenwoning in Hoogvliet Rotterdam, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m², een perceel van 117 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
71 m²
Perceeloppervlakte
117 m²
Inhoud
252 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met overig
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Fideliolaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fideliolaan 25

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
184.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
263.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.24 kg/m²

Tuin
Ja (43.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

12.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Hoogvliet Rotterdam

12705 Inwoners
5620 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
5538 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Hoogvliet Noord
56% Koopwoningen
2.763 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fideliolaan 25

Vergelijkbare woningen in Hoogvliet Rotterdam

Veelgestelde vragen over Fideliolaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Fideliolaan 25?

De prijsindicatie voor Fideliolaan 25 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvliet Noord is €276.000. Dat komt neer op circa €3.887 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fideliolaan 25 zich tot de wijk Hoogvliet Noord?

Fideliolaan 25 is een tussenwoning van 71 m² in de wijk Hoogvliet Noord. De buurt telt 5.538 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.763 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fideliolaan 25?

Fideliolaan 25 is een tussenwoning in Hoogvliet Noord, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Fideliolaan 25 vergeleken met de buurt?

Fideliolaan 25 heeft 71 m² woonoppervlakte en 252 m³ inhoud. Het perceel is 117 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Hoogvliet Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fideliolaan 25 en wat betekent dat?

Fideliolaan 25 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fideliolaan 25?

Fideliolaan 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 43 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoogvliet Noord?

De wijk Hoogvliet Noord in Hoogvliet Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvliet Noord?

Vanuit Fideliolaan 25 in Hoogvliet Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 12.4 km, snelwegoprit op 1 km.