Eengezinswoning, tussenwoning Noordzijdsedijk 116 Hoogvliet Rotterdam

Noordzijdsedijk 116, 3194 TA Hoogvliet Rotterdam

123 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Noordzijdsedijk 116 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoogvliet Rotterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 129 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
129 m²
Inhoud
436 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking, overig en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Noordzijdsedijk 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordzijdsedijk 116

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
86.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.18 kg/m²

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

12.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Hoogvliet Rotterdam

12705 Inwoners
5620 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
5538 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Hoogvliet Noord
56% Koopwoningen
2.763 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordzijdsedijk 116

Vergelijkbare woningen in Hoogvliet Rotterdam

Veelgestelde vragen over Noordzijdsedijk 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordzijdsedijk 116?

De prijsindicatie voor Noordzijdsedijk 116 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvliet Noord is €276.000. Dat komt neer op circa €2.244 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordzijdsedijk 116 zich tot de wijk Hoogvliet Noord?

Noordzijdsedijk 116 is een eengezinswoning, tussenwoning van 123 m² in de wijk Hoogvliet Noord. De buurt telt 5.538 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.763 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordzijdsedijk 116?

Noordzijdsedijk 116 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoogvliet Noord, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Noordzijdsedijk 116 vergeleken met de buurt?

Noordzijdsedijk 116 heeft 123 m² woonoppervlakte en 436 m³ inhoud. Het perceel is 129 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Hoogvliet Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordzijdsedijk 116 en wat betekent dat?

Noordzijdsedijk 116 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-04-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordzijdsedijk 116?

Noordzijdsedijk 116 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoogvliet Noord?

De wijk Hoogvliet Noord in Hoogvliet Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvliet Noord?