Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Platte Molendijk 55 Hoogvliet Rotterdam

Platte Molendijk 55, 3194 KE Hoogvliet Rotterdam

165 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Platte Molendijk 55 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Hoogvliet Rotterdam, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 240 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
612 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Platte Molendijk 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Platte Molendijk 55

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.3%
CO₂-emissie
25.05 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

12.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Hoogvliet Rotterdam

12705 Inwoners
5620 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
5538 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Hoogvliet Noord
56% Koopwoningen
2.763 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Platte Molendijk 55

Vergelijkbare woningen in Hoogvliet Rotterdam

Veelgestelde vragen over Platte Molendijk 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Platte Molendijk 55?

De prijsindicatie voor Platte Molendijk 55 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvliet Noord is €276.000. Dat komt neer op circa €1.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Platte Molendijk 55 zich tot de wijk Hoogvliet Noord?

Platte Molendijk 55 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 165 m² in de wijk Hoogvliet Noord. De buurt telt 5.538 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.763 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Platte Molendijk 55?

Platte Molendijk 55 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Hoogvliet Noord, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Platte Molendijk 55 vergeleken met de buurt?

Platte Molendijk 55 heeft 165 m² woonoppervlakte en 612 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Hoogvliet Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Platte Molendijk 55 en wat betekent dat?

Platte Molendijk 55 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Platte Molendijk 55?

Platte Molendijk 55 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Hoogvliet Noord?

De wijk Hoogvliet Noord in Hoogvliet Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvliet Noord?