Streetview Troubadourlaan 113 Hoogvliet Rotterdam

Troubadourlaan 113, 3194 HC Hoogvliet Rotterdam

134 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Troubadourlaan 113 is een woonhuis in Hoogvliet Rotterdam, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 214 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
214 m²
Inhoud
474 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Troubadourlaan 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Troubadourlaan 113

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.03
CO₂-emissie
5979.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoogvliet Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

12.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Hoogvliet Rotterdam

12705 Inwoners
5620 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
5538 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Hoogvliet Noord
56% Koopwoningen
2.763 Inwoners per km²

Locatie van Troubadourlaan 113

Vergelijkbare woningen in Hoogvliet Rotterdam

Veelgestelde vragen over Troubadourlaan 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Troubadourlaan 113?

De prijsindicatie voor Troubadourlaan 113 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvliet Noord is €276.000. Dat komt neer op circa €2.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Troubadourlaan 113 zich tot de wijk Hoogvliet Noord?

Troubadourlaan 113 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Hoogvliet Noord. De buurt telt 5.538 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.763 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Troubadourlaan 113?

Troubadourlaan 113 is een woonhuis in Hoogvliet Noord, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Troubadourlaan 113 vergeleken met de buurt?

Troubadourlaan 113 heeft 134 m² woonoppervlakte en 474 m³ inhoud. Het perceel is 214 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Hoogvliet Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Troubadourlaan 113 en wat betekent dat?

Troubadourlaan 113 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-06-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5979.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Troubadourlaan 113?

Troubadourlaan 113 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoogvliet Noord?

De wijk Hoogvliet Noord in Hoogvliet Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvliet Noord?

Vanuit Troubadourlaan 113 in Hoogvliet Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 12.4 km, snelwegoprit op 1 km.