Vrijstaande woning Hoogvlietsekerkweg 76 Hoogvliet Rotterdam

Hoogvlietsekerkweg 76, 3194 AM Hoogvliet Rotterdam

119 m² Bouwjaar 1936 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Hoogvlietsekerkweg 76 is een vrijstaande woning in Hoogvliet Rotterdam, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 463 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
463 m²
Inhoud
484 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€645.000 tot €745.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand en aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hoogvlietsekerkweg 76

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogvlietsekerkweg 76

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
143.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
27.4%
CO₂-emissie
25.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

12.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Hoogvliet Rotterdam

12705 Inwoners
5620 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
5538 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Hoogvliet Noord
56% Koopwoningen
2.763 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoogvlietsekerkweg 76

Vergelijkbare woningen in Hoogvliet Rotterdam

Veelgestelde vragen over Hoogvlietsekerkweg 76

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogvlietsekerkweg 76?

De prijsindicatie voor Hoogvlietsekerkweg 76 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvliet Noord is €276.000. Dat komt neer op circa €2.319 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogvlietsekerkweg 76 zich tot de wijk Hoogvliet Noord?

Hoogvlietsekerkweg 76 is een vrijstaande woning van 119 m² in de wijk Hoogvliet Noord. De buurt telt 5.538 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.763 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogvlietsekerkweg 76?

Hoogvlietsekerkweg 76 is een vrijstaande woning in Hoogvliet Noord, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoogvlietsekerkweg 76 vergeleken met de buurt?

Hoogvlietsekerkweg 76 heeft 119 m² woonoppervlakte en 484 m³ inhoud. Het perceel is 463 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Hoogvliet Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogvlietsekerkweg 76 en wat betekent dat?

Hoogvlietsekerkweg 76 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoogvlietsekerkweg 76?

Hoogvlietsekerkweg 76 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Hoogvliet Noord?

De wijk Hoogvliet Noord in Hoogvliet Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.