Galerijflat Digna Johannaweg 143 Hoogvliet Rotterdam

Digna Johannaweg 143, 3193 PE Hoogvliet Rotterdam

112 m² Bouwjaar 2007 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Digna Johannaweg 143 is een galerijflat in Hoogvliet Rotterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
112 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Digna Johannaweg 143

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Digna Johannaweg 143

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
113.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.13 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Hoogvliet Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

12.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Hoogvliet Rotterdam

12705 Inwoners
5620 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
5538 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Hoogvliet Noord
56% Koopwoningen
2.763 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Digna Johannaweg 143

Vergelijkbare woningen in Hoogvliet Rotterdam

Veelgestelde vragen over Digna Johannaweg 143

Wat is de geschatte woningwaarde van Digna Johannaweg 143?

De prijsindicatie voor Digna Johannaweg 143 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvliet Noord is €276.000. Dat komt neer op circa €2.464 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Digna Johannaweg 143 zich tot de wijk Hoogvliet Noord?

Digna Johannaweg 143 is een galerijflat van 112 m² in de wijk Hoogvliet Noord. De buurt telt 5.538 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.763 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Digna Johannaweg 143?

Digna Johannaweg 143 is een galerijflat in Hoogvliet Noord, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Digna Johannaweg 143 vergeleken met de buurt?

Digna Johannaweg 143 heeft 112 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Hoogvliet Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Digna Johannaweg 143 en wat betekent dat?

Digna Johannaweg 143 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-10-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Digna Johannaweg 143?

Digna Johannaweg 143 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hoogvliet Noord?

De wijk Hoogvliet Noord in Hoogvliet Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvliet Noord?

Vanuit Digna Johannaweg 143 in Hoogvliet Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 12.4 km, snelwegoprit op 1 km.