Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 200 m²
Arubaplein 19 is een woonhuis in Hoogvliet Rotterdam, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en een perceel van 200 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Arubaplein 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
12.4 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
3.8 kmDe prijsindicatie voor Arubaplein 19 ligt rond €170.000 tot €220.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvliet Noord is €276.000. Dat komt neer op circa €1.476 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenArubaplein 19 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Hoogvliet Noord. De buurt telt 5.538 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.763 inwoners per km².
Arubaplein 19 is een woonhuis in Hoogvliet Noord, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Arubaplein 19 heeft 187 m² woonoppervlakte. Het perceel is 200 m². In Hoogvliet Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hoogvliet Noord in Hoogvliet Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Arubaplein 19 in Hoogvliet Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 12.4 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Arubaplein 19: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Hoogvliet Noord: restaurant (0.7 km), cafe (1.2 km).
De prijsindicatie ligt rond €170.000 tot €220.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Hoogvliet Noord is €276.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.