Portiekflat (appartement) Tijmweg 140 Hoogvliet Rotterdam

Tijmweg 140, 3193 JN Hoogvliet Rotterdam

105 m² Bouwjaar 1974 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Tijmweg 140 is een portiekflat (appartement) in Hoogvliet Rotterdam, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
105 m²
Inhoud
315 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tijmweg 140

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tijmweg 140

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
95.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.31 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

12.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Hoogvliet Rotterdam

12705 Inwoners
5620 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
5538 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Hoogvliet Noord
56% Koopwoningen
2.763 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tijmweg 140

Vergelijkbare woningen in Hoogvliet Rotterdam

Veelgestelde vragen over Tijmweg 140

Wat is de geschatte woningwaarde van Tijmweg 140?

De prijsindicatie voor Tijmweg 140 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvliet Noord is €276.000. Dat komt neer op circa €2.629 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tijmweg 140 zich tot de wijk Hoogvliet Noord?

Tijmweg 140 is een portiekflat (appartement) van 105 m² in de wijk Hoogvliet Noord. De buurt telt 5.538 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.763 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tijmweg 140?

Tijmweg 140 is een portiekflat (appartement) in Hoogvliet Noord, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tijmweg 140 vergeleken met de buurt?

Tijmweg 140 heeft 105 m² woonoppervlakte en 315 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Hoogvliet Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tijmweg 140 en wat betekent dat?

Tijmweg 140 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tijmweg 140?

Tijmweg 140 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hoogvliet Noord?

De wijk Hoogvliet Noord in Hoogvliet Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvliet Noord?

Vanuit Tijmweg 140 in Hoogvliet Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 12.4 km, snelwegoprit op 1 km.