Streetview Anholthof 33 Hoogvliet Rotterdam

Anholthof 33, 3193 BH Hoogvliet Rotterdam

36 m² Bouwjaar 2023 Label A

Anholthof 33 is een appartement in Hoogvliet Rotterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 36 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
36 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Anholthof 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anholthof 33

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
75.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.9%
CO₂-emissie
33.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoogvliet Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

12.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Hoogvliet Rotterdam

12705 Inwoners
5620 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
5538 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Hoogvliet Noord
56% Koopwoningen
2.763 Inwoners per km²

Locatie van Anholthof 33

Vergelijkbare woningen in Hoogvliet Rotterdam

Veelgestelde vragen over Anholthof 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Anholthof 33?

De gemiddelde woningwaarde in Hoogvliet Noord is €276.000. Dat komt neer op circa €7.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anholthof 33 zich tot de wijk Hoogvliet Noord?

Anholthof 33 is een appartement van 36 m² in de wijk Hoogvliet Noord. De buurt telt 5.538 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.763 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anholthof 33?

Anholthof 33 is een appartement in Hoogvliet Noord, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Anholthof 33 vergeleken met de buurt?

Anholthof 33 heeft 36 m² woonoppervlakte. In Hoogvliet Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anholthof 33 en wat betekent dat?

Anholthof 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 33.63 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoogvliet Noord?

De wijk Hoogvliet Noord in Hoogvliet Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 12.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogvliet Noord?

Vanuit Anholthof 33 in Hoogvliet Noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 12.4 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoogvliet Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Anholthof 33: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.