Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
Keizersmantelweg 341 is een woonhuis in Hoogvliet Rotterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en een perceel van 152 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Keizersmantelweg 341
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
13.3 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
4.2 kmDe prijsindicatie voor Keizersmantelweg 341 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvliet Zuid is €269.000. Dat komt neer op circa €1.650 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKeizersmantelweg 341 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Hoogvliet Zuid. De buurt telt 10.537 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.864 inwoners per km².
Keizersmantelweg 341 is een woonhuis in Hoogvliet Zuid, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Keizersmantelweg 341 heeft 163 m² woonoppervlakte. Het perceel is 152 m². In Hoogvliet Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hoogvliet Zuid in Hoogvliet Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 23.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Keizersmantelweg 341 in Hoogvliet Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 13.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Keizersmantelweg 341: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Hoogvliet Zuid: restaurant (0.7 km), cafe (0.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €200.000 tot €250.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Hoogvliet Zuid is €269.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.