Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- 123 m²
- Inhoud
- 231 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Baarsweg 154 is een woonhuis in Hoogvliet Rotterdam, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m², een perceel van 123 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Baarsweg 154
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
13.3 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
4.2 kmDe prijsindicatie voor Baarsweg 154 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogvliet Zuid is €269.000. Dat komt neer op circa €3.899 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBaarsweg 154 is een woonhuis van 69 m² in de wijk Hoogvliet Zuid. De buurt telt 10.537 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.864 inwoners per km².
Baarsweg 154 is een woonhuis in Hoogvliet Zuid, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Baarsweg 154 heeft 69 m² woonoppervlakte en 231 m³ inhoud. Het perceel is 123 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Hoogvliet Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Baarsweg 154 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-11-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Baarsweg 154 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Hoogvliet Zuid in Hoogvliet Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 23.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Baarsweg 154 in Hoogvliet Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 13.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Baarsweg 154: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Hoogvliet Zuid: restaurant (0.7 km), cafe (0.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €115.000 tot €140.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Hoogvliet Zuid is €269.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Baarsweg 154 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hoogvliet Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1959, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen