Streetview Tollensstraat 13 Hoogezand

Tollensstraat 13, 9602 AW Hoogezand

71 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Tollensstraat 13 is een woonhuis in Hoogezand, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m², een perceel van 146 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €141.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
71 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
227 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Tollensstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tollensstraat 13

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
227.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
323.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.49 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hoogezand

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Hoogezand

1510 Inwoners
795 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
790 Woningvoorraad
€141.000 Gem. woningwaarde Spoorstraat en Kieldiep
38% Koopwoningen
5.185 Inwoners per km²

Locatie van Tollensstraat 13

Vergelijkbare woningen in Hoogezand

Veelgestelde vragen over Tollensstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Tollensstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Spoorstraat en Kieldiep is €141.000. Dat komt neer op circa €1.986 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tollensstraat 13 zich tot de wijk Spoorstraat en Kieldiep?

Tollensstraat 13 is een woonhuis van 71 m² in de wijk Spoorstraat en Kieldiep. De buurt telt 790 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.185 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tollensstraat 13?

Tollensstraat 13 is een woonhuis in Spoorstraat en Kieldiep, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tollensstraat 13 vergeleken met de buurt?

Tollensstraat 13 heeft 71 m² woonoppervlakte en 227 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Spoorstraat en Kieldiep ligt de gemiddelde woningwaarde op €141.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tollensstraat 13 en wat betekent dat?

Tollensstraat 13 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-03-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tollensstraat 13?

Tollensstraat 13 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Spoorstraat en Kieldiep?

De wijk Spoorstraat en Kieldiep in Hoogezand (Groningen) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €141.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spoorstraat en Kieldiep?

Vanuit Tollensstraat 13 in Spoorstraat en Kieldiep bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.