Streetview Eekelshof 25 Hoogezand

Eekelshof 25, 9601 HV Hoogezand

121 m² Bouwjaar 2007

Eekelshof 25 is een woonhuis in Hoogezand, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m² en een perceel van 209 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €166.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
209 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Eekelshof 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hoogezand

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hoogezand

3375 Inwoners
1925 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1952 Woningvoorraad
€166.000 Gem. woningwaarde Noorderpark
30% Koopwoningen
5.455 Inwoners per km²

Locatie van Eekelshof 25

Vergelijkbare woningen in Hoogezand

Veelgestelde vragen over Eekelshof 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Eekelshof 25?

De prijsindicatie voor Eekelshof 25 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderpark is €166.000. Dat komt neer op circa €1.372 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eekelshof 25 zich tot de wijk Noorderpark?

Eekelshof 25 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Noorderpark. De buurt telt 1.952 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.455 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eekelshof 25?

Eekelshof 25 is een woonhuis in Noorderpark, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Eekelshof 25 vergeleken met de buurt?

Eekelshof 25 heeft 121 m² woonoppervlakte. Het perceel is 209 m². In Noorderpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €166.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Noorderpark?

De wijk Noorderpark in Hoogezand (Groningen) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €166.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderpark?

Vanuit Eekelshof 25 in Noorderpark bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noorderpark?

Zorg en onderwijs in de buurt van Eekelshof 25: ziekenhuis op 13.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Noorderpark?

Recreatie nabij Noorderpark: restaurant (0.7 km), cafe (1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Eekelshof 25?

De prijsindicatie ligt rond €140.000 tot €165.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Noorderpark is €166.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.