Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Inhoud
- 495 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Notaris Mulderstraat 4 is een woonhuis in Hoogeveen, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 132 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Notaris Mulderstraat 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.5 kmDe prijsindicatie voor Notaris Mulderstraat 4 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €224.000. Dat komt neer op circa €1.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNotaris Mulderstraat 4 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 997 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.113 inwoners per km².
Notaris Mulderstraat 4 is een woonhuis in Centrum, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Notaris Mulderstraat 4 heeft 171 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Notaris Mulderstraat 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-10-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Notaris Mulderstraat 4 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Centrum in Hoogeveen (Drenthe) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Notaris Mulderstraat 4 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Notaris Mulderstraat 4: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.